Paste your Google Webmaster Tools verification code here

22 let na českém trhu

Dětská hřiště navrhujeme a instalujeme již 22 let po celé České republice,

v našem portfoliu máme již stovky realizací a spokojených klientů.

Našim mottem je: „Řešíme věci s nadhledem“

Vyšplhejte za námi do koruny Tarzanovy stezky

na našem nejvýpravnějším hřišti v areálu Kroužky na Vltavě v Hodkovičkách,

kde pořádáme workshopy nejen pro architekty.

 

Poradenská činnost a návrhy zdarma

Kontaktujete nás:

Mobil:   + 420 606 755 866
E-mail:   toja.kompan@seznam.cz

Lanový systém COROCORD

COnrad ROland CORD RAUMNETZ GmbH

 V roce 1971 postavil architekt Conrad Roland v Berlíně první hrací prostorovou síť. V té době byla myšlenka vytvořit takovou síť naprostou novinkou. Poté následovala celá řada realizací, například Super Two Mast Spacenet™ představená na Federal Garden Show v německém Mannheimu v roce 1975, nebo prostorové sítě zavěšené nad hřišti pro míčové hry v Saudské Arábii a mnoho dalších.

Dnes nabízí firma Corocord sítě pro všechny věkové skupiny, počínaje mateřskými školami a tyto výrobky můžete nalézt ve více než 50 zemí světa.

Veškeré nabízené herní prvky jsou vyvinuty a vyrobeny firmou Corocord. Lana dodává a v licenci vyrábí firma s dlouholetou tradicí v tomto oboru. To zaručuje vysokou kvalitu lan při uplatnění všech specielních znalostí v tomto oboru, zatímco pracovníci firmy Corocord se mohou plně koncentrovat na vývoj a výrobu nových produktů. Výrobky jsou neustále zlepšovány, přičemž jsou uplatňovány zkušenosti nashromážděné při montáži a údržbě stovek sítí, které již byly dodány.

Všechny produkty firmy Corocord jsou certifikovány podle bezpečnostní normy EN 1176 úřadem TÜV. Prostorové sítě COROCORD®  jsou v celosvětovém měřítku unikátními hracími strukturami, které vedle samozřejmého bezpečnostního standardu splňují vysoká estetická kritéria, mají vysokou herní hodnotu a dlouhou životnost.